Customer matched zone "All Zone"
“Cardy Stitched Cushion Ecru” has been added to your cart. View cart
Varb Floor Cushion Blue
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£90
Out of stock
Varb Floor Cushion Blue: Brighten up your room with this tonal blue cotton handloom floor cushion with carry handle.
Dimensions
| Item Width | 750 mm |
| Item Depth | 750 mm |
| Item Height | 250 mm |
| Packaged Length | 750 mm |
| Packaged Width | 750 mm |
| Packaged Height | 150 mm |
| Net Weight | 0.8 kg |
| Gross Weight | 0.8 kg |
Details
| Colour | Blue |
| Material | Cotton / Polystyrene Beads |
| Product Zone | Indoor |
| Filling | Polyester |
Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 75 cm |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You May Also Like
-

Leyla Stripe Woven Cushion
£44 Read more -

Frida Mohair Feel Throw Duck Egg W1300 x H1700mm
£30 Add to cart -

Ilk Embroider Floral Cushion Sage
£36 Read more -

Almark Graphic Cushion
£28 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




Reviews
There are no reviews yet.