- You cannot add "Rotina Large Diamond Cut Candle Holder" to the cart because the product is out of stock.
Omali Large Ombre Gold And Black Vase
by North West
We are proud sellers of the North West range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for North West to see the full collection
£136
167 in stock
Omali Large Ombre Gold And Black Vase: The Omali large aluminium vase is exhibiting modular ribbed pattern detail creating a tactile surface. Well-suited for indoor decoration and displaying artificial flowers, this vase exudes an ombre gold black contrast.
Specification
| Product Name | Omali Large Ombre Gold And Black Vase |
|---|---|
| Barcode | 5018705498133 |
| Materials | Aluminium |
| Assembly Info | Assembled |
| Cart Dimensions | H38 x W62 x D32cm |
| Cart Qty | 2 |
| Cart Weight (kg) | 10.7 |
| Colour | Gold <!–
–> |
| Country of Manufacture | India |
| Number of Cartons | 1 |
| Product Dimensions | H35 x W29 x D29cm |
| Range | Omali |
| Retail Dimensions | H37 x W31 x D31cm |
| Retail Weight (kg) | 5.35 |
| Product Weight (kg) | 3.85 |
Features
| Feature 1 | Mid-century modern |
|---|---|
| Feature 2 | Ribbed pattern |
| Feature 3 | Stylish and sturdy |
| Feature 4 | Decorative |
| Feature 5 | Statement piece |
Additional information
| Brand |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.