Sylva Planter (Set of 3)
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£200
77 in stock
Sylva Planter (Set of 3): Set of three galvanised metal planters with an antique gold finish to the bases. The planters look great grouped together or used individually.
Dimensions
| Item Width | 510 mm |
| Item Depth | 510 mm |
| Item Height | 465 mm |
| Packaged Length | 485 mm |
| Packaged Width | 485 mm |
| Packaged Height | 560 mm |
| Net Weight | 6.9 kg |
| Gross Weight | 9.25 kg |
Details
| Colour | Grey / Gold |
| Material | Iron |
| Additional Information | Medium: 400x400x460mm / Small: 320x320x400mm |
Additional information
| Weight | 6.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.5 × 51 × 46.5 cm |
| Brand | |
| Size |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.