Customer matched zone "All Zone"
“Bou Set Of 2 Rhino Bookends” has been added to your cart. View cart
Udel Vase Brown
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£60
115 in stock
Description
A contemporary style vase in a lovely soft green glass.
Dimensions
| Item Width | 250 mm |
| Item Depth | 250 mm |
| Item Height | 360 mm |
| Packaged Length | 311.15 mm |
| Packaged Width | 311.15 mm |
| Packaged Height | 406.4 mm |
| Net Weight | 2.91375 kg |
| Gross Weight | 3.08375 kg |
Details
| Colour | Brown |
| Material | Glass |
| Product Zone | Indoor |
| RRP | £49.95 |
Barcode: 5059413406522
Additional information
| Brand |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
There are no reviews yet.