Customer matched zone "All Zone"
“Strata Abstract Gold Foil Wall Art” has been added to your cart. View cart
Radiant Oak Framed Canvas
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£100
52 in stock
Radiant Oak Framed Canvas: Add a touch of sophistication and warmth with this canvas. The subtle gold accents in this captivating piece create a sense of luxury and elegance, making it a stunning focal point for any room.
Dimensions
| Item Width | 900 mm |
| Item Depth | 35 mm |
| Item Height | 600 mm |
| Packaged Length | 670 mm |
| Packaged Width | 960 mm |
| Packaged Height | 50 mm |
| Net Weight | 1.5 kg |
| Gross Weight | 2.5 kg |
Details
| Colour | MULTICOLOURED |
| Material | MDF / PS Frame / Canvas |
| Product Zone | Indoor |
| Hanging Orientation | Landscape |
| Glass Type | Plain |
| Frame Colour | Bronze |
| Fixing Type | Sawtooth |
| Anti Topple Kit Included | No |
Barcode: 5056693581918
Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 90 × 60 cm |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
There are no reviews yet.