Ralkie Small Tree Sculpture
by North West
We are proud sellers of the North West range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for North West to see the full collection
£52
88 in stock
This Ralkie Small Tree Sculpture in the warm metallic finish creates a sleek, vintage look. This striking accent piece rests on a rectangular base that furthers the elegance and simplicity.
Specification
| Product Name | Ralkie Small Tree Sculpture |
|---|---|
| Barcode | 5018705484860 |
| Materials | Aluminium |
| Cart Dimensions | H49 x W42 x D40cm |
| Cart Qty | 4 |
| Cart Weight (kg) | 5.6 |
| Colour | Black <!–
–> |
| Country of Manufacture | India |
| Number of Cartons | 1 |
| Product Dimensions | H43 x W39 x D6cm |
| Range | Ralkie |
| Retail Dimensions | H44 x W40 x D7cm |
| Retail Weight (kg) | 1.40 |
| Product Weight (kg) | 1.15 |
Features
Additional information
| Brand |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


















Reviews
There are no reviews yet.