Vira Black And White Tray
by North West
We are proud sellers of the North West range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for North West to see the full collection
£120
128 in stock
Elevate any modern room with the Vira black and white tray.
H5 x W37 x D37cm
Vira Black And White Tray: Elevate any modern room with the Vira black and white tray. The black and white create an eye catching contrast, adding visual interest to a decor
Specification
| Product Name | Vira Black And White Tray |
|---|---|
| Barcode | 5018705959924 |
| Assembly Info | Assembled |
| Care and Use | Clean the products with damp cloth only. |
| Cart Dimensions | H40 x W40 x D26cm |
| Cart Qty | 4 |
| Cart Weight (kg) | 7.8 |
| Colour | Black |
| Country of Manufacture | India |
| Number of Cartons | 1 |
| Product Dimensions | H5 x W37 x D37cm |
| Range | Vira |
| Retail Dimensions | H6 x W38 x D38cm |
| Retail Weight (kg) | 1.95 |
| Product Weight (kg) | 1.45 |
Features
| Feature 1 | Black and White |
|---|---|
| Feature 2 | Decorative Tray |
| Feature 3 | 37 X 5 Cm |
| Feature 4 | Round Tray |
| Feature 5 | Modern Decor |
Additional information
| Brand |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






















Reviews
There are no reviews yet.