Customer matched zone "All Zone"
“Bowie Agata Grey / Gold Bookends” has been added to your cart. View cart
Elvsa Embossed Planter
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£30
Elvsa Embossed Planter: In a rich green glaze, highlighting the charming embossed pattern, this modern pot will add style and sophistication to any real or faux plant display.
Dimensions
| Item Width | 173 mm |
| Item Depth | 170 mm |
| Item Height | 146 mm |
| Packaged Length | 200 mm |
| Packaged Width | 240 mm |
| Packaged Height | 240 mm |
| Net Weight | 1.19 kg |
| Gross Weight | 1.36 kg |
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Colour |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.