Customer matched zone "All Zone"
“Bou Set Of 2 Rhino Bookends” has been added to your cart. View cart
Erille Vase Etched
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£70
Add some texture to a room with this stunningly detailed vase in a smokey grey colour, perfect to display any of our faux floral displays. Also available in a larger size and the pair look lovely when displayed together.
Dimensions
| Size | Small |
| Item Width | 230 mm |
| Item Depth | 230 mm |
| Item Height | 290 mm |
| Packaged Length | 320 mm |
| Packaged Width | 320 mm |
| Packaged Height | 360 mm |
| Net Weight | 2.75 kg |
| Gross Weight | 3.51 kg |
Other
| Colour | Grey |
| Material | Glass |
| Product Zone | Indoor |
Add some texture to a room with this stunningly detailed vase in a smokey grey colour, perfect to display any of our faux floral displays.. Also available in a smaller size and the pair look lovely when displayed together.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 230 mm |
| Item Depth | 230 mm |
| Item Height | 440 mm |
| Packaged Length | 290 mm |
| Packaged Width | 290 mm |
| Packaged Height | 530 mm |
| Net Weight | 8.85 kg |
| Gross Weight | 5.705 kg |
Other
| Colour | Grey |
| Material | Glass |
| Product Zone | Indoor |
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Size |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.