Customer matched zone "All Zone"
“Chic Dressing Stool Weathered” has been added to your cart. View cart
“Rotina Small Honeycomb Glass Candle Holder” has been added to your cart. View cart
Evelyn Planter Set of 3 Small
by Hamilton Barnes
We are proud sellers of the Hamilton Barnes range of lighting, mirrors and furniture – check out the brand link for Hamilton Barnes to see the full collection
£60
Out of stock
Evelyn Planter Set of 3 Small: This set of metal planters have a vintage inspired finish. They looked great grouped together or used individually.
Dimensions
| Size | Small |
| Item Width | 235 mm |
| Item Depth | 235 mm |
| Item Height | 220 mm |
| Packaged Length | 240 mm |
| Packaged Width | 240 mm |
| Packaged Height | 260 mm |
| Net Weight | 1.45 kg |
| Gross Weight | 1.85 kg |
Details
| Colour | Bronze |
| Material | Iron |
| Additional Information | Medium: 190x190x190mm / Small: 150x150x170mm |
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Size |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
There are no reviews yet.